Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Sierpień, 2012

Dystans całkowity:302.00 km (w terenie 10.00 km; 3.31%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:9
Średnio na aktywność:33.56 km
Więcej statystyk

Kulturalna Masa z metą w Inkubatorze Kultury :)

Piątek, 31 sierpnia 2012 · dodano: 31.08.2012 | Komentarze 8

Miało padać - nie padało ! Przejażdżka jak zwykle ulicami Szczecina , okazja do spotkania się z rowerowymi znajomymi , pogadania i pośmiania się...Do tego dzisiaj impreza kończyła się w Inkubatorze kultury na Wojska Polskiego , który to obchodził swoje urodziny . Były kiełbaski , tort , ognisko , koncert....:) Wróciłam sobie przez Platany do mamy ...a potem już autkiem do domu :) Nie robiłam prawie zdjęć ...tylko te ...:):)

JAk nie zrobić sobie zdjęcia , jak takie superzaste ubranko było ! :)))


Ognisko i koncert :)Jasne Błonia :)


fontanna przy Pleciudze :)

.
Kategoria Szczecin


Zobaczyć kawałek naszej gminnej ścieżki .....

Czwartek, 30 sierpnia 2012 · dodano: 30.08.2012 | Komentarze 9

Pierwszy odcinek Orlika od Moczył do Siadła ...Tutaj super bo jeżdżą ciągniki ...i jest ubity :)
A tak wygląda dalej ...praktycznie nie da się jechać ....może dosypali kamieni ..nie wiem ....W końcu wróciłam i pojechałam do przyjaciół do Moczył ...:)
Kategoria Okolica


Do Wiesi , czyli do Przecławia przez Warnik i Będargowo....

Środa, 29 sierpnia 2012 · dodano: 29.08.2012 | Komentarze 0

Powrót przez Karwowo. Ciepło i przyjemnie , żadnych sensacji ....oprócz miłych pogaduszek :) ...a szpaki już wpierdzielają śliwki :)))))Kategoria Okolica


 • DST 20.00km
 • Teren 10.00km
 • Sprzęt Bocas
 • Aktywność Jazda na rowerze

Dwa dni w Pustkowiu .....czyli pierwszy raz nad morzem ! :)

Sobota, 25 sierpnia 2012 · dodano: 27.08.2012 | Komentarze 7

Oczywiście pierwszy raz w tym roku ! ..pojechałam do przyjaciół którzy tam dość często przebywają ...miejscowość rewelacyjna , bo malutka i nie ma takich tłumów jak obok - czyli na przykład w Pobierowie czy w Trzęsaczu ...:) A już pod koniec wakacji to bajka po prostu ! Rowerkami pojeździłyśmy z Anią i jej córeczką tak spacerkowo , ale najważniejsze ,że byłyśmy w moim ukochanym miejscu - dróżce na skarpie , między Łukęcinem a Pobierowem - dla mnie rewelacja ! A więc zwiedziłam Trzęsacz Pobierowo i Łukęcin ...oczywiście jazda między straganami w Pobierowie - okropność ! Ale nagroda w pięknym lesie i na plaży - i w dzień i w nocy !
A....jeszcze chciałam dodać ,że aura zafundowała nam wszelki rodzaj pogody - od dwóch burz, strasznych ulew , po piękne słońce i upał ! Super choć tak krótko ! :))) Dziękuję Aniu za zaproszenie ! :)))))
A w nocy w parku takie oto planety zaświeciły ...żółte to słońce :))))I na plaży nocą ...

.
.
Kategoria w Polsce


Do mamy do centrum ...czyli obowiązki ....

Piątek, 24 sierpnia 2012 · dodano: 24.08.2012 | Komentarze 9

co tu pisać ..ta sama trasa ...jedynie zmieniają się dojrzewające owocki wzdłuż drogi :) Teraz urodzaj śliweczek między Kołbaskowem a Karwowem :)
.
.
Kategoria Okolica, Szczecin


a po nocy przychodzi dzień, a po burzy słońce .......:)

Poniedziałek, 20 sierpnia 2012 · dodano: 20.08.2012 | Komentarze 9

dwa dni męczarni z powodu upałów ...a dzisiaj czarne chmury ...i burze ..ale mnie gdzies tylko zahaczały ...podobno w Szczecinie dość mocno polało ...W końcu Jacuś sprawdził pogode i miało być na dzisiaj tyle . Więc fajnie , że moge się ruszyć - na szczęście najpiewrw postanowiłam odwiedzić przyjaciół w Moczyłach , gdzie załapałam się na pyszną rybkę ...no i przeczekałam następną burzę , której już miało nie być ! Ale znów zatrzymała się jakoś po drugiej stronie Odry ....no i wyszło słoneczko ! CZas już było wracać do domku , więc wracałam - ale trochę na okretkę - bo było tak pięknie i świeżo ...oj chyba się nie da tego opowiedzieć ....mało kilometrów - ale akumulatory naładowane ! i to z nadwyżką ! :)
O 20.30 wróciłam do domku .....


Jechałam- Kołbaskowo Moczyły Kamieniec Pargowo Neurohlitz Rosow Rosówek Kołbaskowo
Kategoria Niemcy, Okolica


Przez Penkun na mrożoną kawę do Krackow'a ....:)))

Środa, 15 sierpnia 2012 · dodano: 15.08.2012 | Komentarze 9

Święto dzisiaj , ładna pogoda - jak gdzieś nie pojechać ... Jechałam tak bez pomysłu , a właściwie to sprawdzić jak Niemcy budują drogę z Neurosow do nie wiadomo gdzie ... Jest już utwardzenie , ale na naszą stronę nie przeszli , pewnie niedługo będzie asfalt ....zobaczymy . W każdym razie żeby tam ode mnie dojechać to trochę trzeba się natrudzić tak zarosło :)))

potem to już sielanka ...super się jechało , szkoda ,że nie mogłam na cały dzień ! :)


już wiem gdzie jest knajpka dla rowerzystów w Penkun


W Krackow taki wybór lodowych deserów ...ojej ..a ja znowu tylko na Eiscaffe !


Potem nad pommellen ukazała się czarna chmura ...ale nie padało z niej ! :)


.
.
Kategoria Niemcy


 • DST 50.00km
 • Sprzęt Bocas
 • Aktywność Jazda na rowerze

I już po plenerze .....szkoda ....

Sobota, 11 sierpnia 2012 · dodano: 15.08.2012 | Komentarze 3
To już nasz dziesiąty plener w Morzyczynie nad Miedwiem ....Nie będe za dużo pisać , choć działo sie działo ! Tyle integracji i tyle muzyki ,że na malowanie obrazów i jeżdżenie rowerkiem czasu było niewiele ! Plus świetna pogoda z codziennymi ulewami :)) Ale za to gościliśmy Włochów z Londynu , którzy przepięknie śpiewali i grali ...również muzykującego Argentyńczyka i grającego i malującego artystę z Wolina ....nawet mi pozwolili trochę pograć i pośpiewać ! :)))) Rowerkiem wyskakiwałam kilka razy , nawet nie myśląc ile przejade ...ale tak dla poruszania się trochę ...no i szukania innych widoków niż łódki na jeziorze ...bo czasem mogą się znudzić .....:))) Ogólnie plenery są super , a niektóre lepsze od innych - jak ten ! To takie kolonie dla dorosłych ...dla takich ciągle młodych w sercu ! :)))

Dam taki filmik mojej produkcji będący składanką zdjęć ...może nie najlepszy , ale oddaje klimat pleneru :)))niestety piosenki Włochów żle mi się nagrały i dałam inną ....ale tę również śpiewali na plenerze :)))

Rowerkiem głównie jeżdziłam Morzyczyn, Kobylanka, Motaniec, Bielkowo, Rekowo, Jęczydół , Miedwiecko i do Lidla do Stargardu , jak zabrakło kartoników ....tak mniej więcej w sumie będzie koło 50km :)))i oprócz rowerowego jeszcze na przykład taki namalowałam ....:)))


.
.
Kategoria w Polsce


Byłam nad Miedwiem kiedy startowali moi znajomi maratończycy ...:)))))

Sobota, 4 sierpnia 2012 · dodano: 14.08.2012 | Komentarze 4

BArdzo udana impreza , w końcu zobaczyłam jak to wygląda od strony kuchni :) Nie startowałam , ale właśnie zaczął się nasz dziesiąty plener w tym miejscu i zabawiłam się w nadwornego fotografa :) Mieli bikerzy szczęście , bo zaraz po dojechaniu większości do mety lunęło ...zresztą jak prawie codziennie przez te dziesięć dni które tu byłam ...Jeśli zaglądniecie tutaj to może się rozpoznacie :) Resztę o plenerze dam w następnym wpisie , bo jakby nie było też pojeździłam sobie trochę rowerkiem , ale nie za dużo ...:)))


Ciekawe kto wszystkich rozpozna ...:)))????

I na zakończenie też pytanie - kto to jest ? :)))


.
.
Kategoria w Polsce


 • DST 78.00km
 • Temperatura 26.0°C
 • Sprzęt kellys visage
 • Aktywność Jazda na rowerze

Nach Brussow ! Tam mnie jeszcze nie było ! :))))

Środa, 1 sierpnia 2012 · dodano: 01.08.2012 | Komentarze 10

Pogoda na jazdę cud , miód ....więc skoro świt ..czyli o 9tej wyruszyłam ! W piątek już jade na plener wiec nie będzie za dużo czasu na wycieczki , bo jak by nie było trzeba coś namalować , a i udzielać się towarzysko prawie codziennie :)
Ruszyłam więc na podbój Brussow , gdzie mieszka siostrzenica mojej koleżanki , i wiedziałam ,że jest tam ładna plaża. W każdym razie dużo miejscowości dzisiaj widziałam po raz pierwszy . Najbardziej jednak spodobał mi się właśnie Brussow i uroczy Wollin :))) Jadąc tam jednak musiałam przedostać się na drugą stronę rzeki Randow ...więc zaczęłam od Locknitz , a wróciłam na naszą stronę w Bagemuhle na Wollin , gdzie okazało się ,że jest szeroka asfaltówa , a ja mam na mapie polną drogę !
Więc mniej więcej - Ladenthin, Grambow, Ramin,Locknitz,Wollschow, Brussow, Grunberg, Bagemuhle,Wollin , Krackow, Nadrensee, Neurosow :)


W drodze do LocknitzLocknitz z innej strony niż zwykle :)
w drodze do Brussow ...okazało się ,że połowę drogi jedzie się piękną ścieżką rowerowąBrussowPlaża w Brussow i cennik ! :))
Można też zrobić piękną wycieczkę dookoła jeziora ...i wszystko pięknie zadbane !


Droga przez rozlewiska rzeki Randow...miała być polna :)Uroczy WollinDroga powrotna przez Krackow - tu już musiałam dolać paliwa , bo woda mi się skończyła ...i zamówiłam sobie coś pysznego !!!!!!!!!!! Eiscaffe - z lodami i bitą śmietaną ! ogromny kubas ! Polecam ! 3,4 Euro :)))
A potem już tylko Gęsioland - puściutki i Neurosow ...Budują drogę w kierunku granicy - nie chcieli mnie przepuścić , ale ubłagałam ! :)))

.
;
Pozdrawiam znajomych , i do usłyszenia po plenerze ....a maratończykom na Miedwiu ,życzę pięknej pogody i medali !!!!!
Kategoria Niemcy