Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2015

Dystans całkowity:289.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:6
Średnio na aktywność:48.17 km
Więcej statystyk

taka po południowa przejażdżka bo ciepło się zrobiło :)

Czwartek, 25 czerwca 2015 · dodano: 26.06.2015 | Komentarze 6  • DST 82.00km
  • Temperatura 15.0°C
  • Sprzęt kellys visage
  • Aktywność Jazda na rowerze

szczecińskie Świeto Cykliczne ! :)

Niedziela, 21 czerwca 2015 · dodano: 21.06.2015 | Komentarze 5

w czwórke pojechalismy do Gartz ,żeby razem z Niemcami uczestniczyc w Święcie Cyklicznym ...wyjątkowo duzo ich było , bo koło 80 ! ...oczywiście jak co roku poczęstunek wyśmienity nam zafundowali na granicy ..potem przejazd ulicami miasta i piknik rowerowy przy pomniku Mickiewicza :) ....zimno i deszczowo troche było , ale bardzo fajnie ...a ludzi nie było tyle co w zeszłym roku ...i chyba dobrze :)...a aparat mi nawalił koło Tantow ...więc nie wszystkie zdjęcia moje :)

Kategoria Niemcy, Szczecin


zamiast niemieckiego :)

Środa, 17 czerwca 2015 · dodano: 17.06.2015 | Komentarze 6

wymyslili , ze pojedziemy do kolezanki , która otworzyła w Tantow Imbis...czyli budke z przekąskami .....to oni pojechali autem , a ja rowerkiem ...niestety okazało sie ,ze było juz zamkniete i po prostu wieczorkiem sobie pojeździłam .....maki nadal urocze :)


Kategoria Niemcy


a takie krótkie w upale ...:)

Piątek, 12 czerwca 2015 · dodano: 12.06.2015 | Komentarze 7

Rosow - Tantow - Radekow - Rosow .......maki nadal zachwycają , a zboża sobie złociście dojrzewają ... :)  

Kategoria Niemcy, Okolica


ale się zamakowiło !

Niedziela, 7 czerwca 2015 · dodano: 07.06.2015 | Komentarze 6

tak sobie wyskoczyłam zobaczyc stare ściezki po 2 tygodniach nieobecności , chciałam sprawdzic co sie zmieniło :)  No i sie zmieniło ...zboża jeszcze zielone urosły ...tu i ówdzie już chabry , rumianki ...no i maki !!  a już całe pola w makach !!! niesamowity widok ! I to wszystko blisko koło mnie ...w okolcach tantow i Rosow :) 
pod koniec wycieczki spotkałam jeszcze liska polującego na coś tam ..zrobiłam mu parę zdjęc , a potem mnie zauwazył i zaczął uciekać ...jakie z było moje zdziwienie , kiedy z krzaków wyskoczyła sarna i wielkim impetem zaczęła tego lisa gonić !!!  haha ...musiała być nieźle wkurzona !  :)))  niestety miałm wyłączony aparat i nie zrobiłam zdjęcia tej dziwnej sytuacji i strasznie żałuje ...bo chyba to jest bardzo rzadki widok !  :) Kategoria Niemcy


i jeszcze z pleneru w Wisełce ...:)

Środa, 3 czerwca 2015 · dodano: 06.06.2015 | Komentarze 5

nadal zwiedzałyśmy okolice ...lasy , jeziora , pola i na rybke do Międzyzdrojów ....Kawcza góra , jezoro Czajcze , jezioro Żółwińskie , jezioro Wisełka ...latarnia Kikut ........no i codziennie piwko nad morzem ....a i nawet kąpiel Basi w morzu :) ...a w sobote wernisaz z koncertem w Domu Kultury w Wisełce ...szkoda , ze te 11 dni tak szybko minęły ....  :)