Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Kwiecień, 2011

Dystans całkowity:30.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:1
Średnio na aktywność:30.00 km
Więcej statystyk
  • DST 30.00km
  • Sprzęt Bocas
  • Aktywność Jazda na rowerze

zimna sobota ..... :)

Sobota, 30 kwietnia 2011 · dodano: 30.04.2011 | Komentarze 3

Zimno i wietrznie ...więc nie mogłam się długo zdecydować ....jechać do mamy do Szczecina rowerem ? A może za duży wiatr ? a może za zimno ....ale niestety organizm domagał się ruchu i nie żałuję ! Super mi się jechało .... do Przecławia, potem ścieżką rowerową do Tesco na Mieszka , potem na dół przy Szpitalu na Pomorzanach i Kolumba wzdłuż Odry. Wałami na górę przez Park Żeromskiego i już u mamusi . Powrotna droga była łatwiejsza, bo już z wiatrem i prowadziła jak zwykle przez Cmentarz i już znów do Mieszka ....a tam już jak zwykle ... :)Ile to może być kilometrów ? koło 30? Dziś kupiłam licznik ...idę go rozgryzać ! :)))A tutaj zaglądam sobie czasem ...to tyły ulicy Kolumba , wjeżdża się przez bramę ... :)))teraz trzeba tą stroną jechać , bo nabrzeże w remoncie...:)

Kategoria Szczecin


  • Aktywność Jazda na rowerze

powitanie z bikeblogiem :)

Czwartek, 28 kwietnia 2011 · dodano: 28.04.2011 | Komentarze 6

Odważyłam się ! nie wiem czy tu pasuję ,z uwagi na wiek , dość zaawansowany :) no i na amatorskie podejście do roweru :) Jednak tak uwielbiam jazdę tym prostym środkiem lokomocji i towarzyszy mi praktycznie przez całe życie , że nie mogłam się powstrzymać ... :) Tutaj może znajdę takich samych pasjonatów , którzy wiedzą iż świat z siodełka rowerowego wygląda zupełnie inaczej ....Ale dla mnie nie ważne są prędkości , spalane kalorie , przejechane kilometry , ale to co mogę po drodze zobaczyć , co uwiecznić aparatem , a później namalować :) A malowanie jest również moją wielką pasją ...prawie taką , jak jazda na rowerze ! :)))) Postanowiłam ,że będę też wspominać dawne wypady , bo do tej pory nikt o tym nie czytał , a tutaj może komuś spodoba się trasa, którą przejechałam i zachwyciłam się , a mało kto tam był ....:) Pozdrawiam ewentualnych czytelników .! :)))


A to z ostatniej wycieczki w okolicach Pomellen :) Uf, udało mi się wkleić zdjęcie !!!! :))))
Kategoria Niemcy