Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Maj, 2015

Dystans całkowity:256.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:4
Średnio na aktywność:64.00 km
Więcej statystyk
  • DST 75.00km
  • Sprzęt Bocas
  • Aktywność Jazda na rowerze

pierwsze 5 dni w Wisełce na plenerze 1 :)

Czwartek, 28 maja 2015 · dodano: 05.06.2015 | Komentarze 6

Ale było fajnie ! Jak co roku w maju pojechałam na plener malarski do Wisełki ....jak zwykle z rowerkami tez ...a w tym roku równiez była moja przyjaciółka ze Slaska ze swoim ogromniastym piesiem , czyli yorkiem o imieniu Wira :)    Obie uwielbiamy rower i szukanie pieknych miejsc to kontemplowania ..a piesio uwielbia gonic za rowerkami , więc wszyscy byli zadowoleni :)
Na otwarciu pleneru wysłuchaliśmy wspaniałego bluesowego koncertu .....nasz malujący kolega gra na saksofonie :)  ...
Kilometry wpisuje tak mniej wiecej , go całkiem mi telefon odmówił posłuszeństwa , więc nie miałam ani internetu , ani endomondo .....ale może i dobrze ....bo było co robić !!!  musze dodac , ze codziennie pedałowałysmy !  :)

żółtaczka totalna ...;)

Wtorek, 19 maja 2015 · dodano: 19.05.2015 | Komentarze 10

Połączyłam dwie wycieczki ....jedna krótsza 25 , druga dłuższa 50 ...endomondo działa jak sobie chce ....już mnie denerwuje ...W kazdym razie obie tak samo żółciutkie , więc po łyknięciu tabletki odczulającej mogłam podziwiac ten piękny zółty świat , który niedługo zmieni sie na następne kolory ...a że niebawem jade na plener nad morze to pewnie po powrocie już pola będą wyglądać zupełnie inaczej :)
Na jednym zdjęciu udało mi sie złapać stado ....jeju ..takie cos było gdzies pod lasem ...dobrze ,że nie natknełam sie na nie face to face ! :) A było to w okolicach Penkun :)

Kategoria Niemcy


tu i tam ....i pełno żółtego wszedzie prawie :)

Poniedziałek, 11 maja 2015 · dodano: 11.05.2015 | Komentarze 12

a tak sobie pojeździłam ..oczywiscie po zazyciu tabletki na uczulenie na te zapachy !  Prawie wszystko kwitnie i spiewa ! ...a po drodze tez spotkanie z luzem biegajacymi czworonogami :) 

Kategoria Niemcy


Ołużna i Kołobrzeg ...czyli majówka !

Piątek, 1 maja 2015 · dodano: 03.05.2015 | Komentarze 10

Nareszcie przejechałam się ściezką rowerową prowadzącą z Gościna do Kołobrzegu i potem wzdłuż morza , aż do Ustronia ...ludzi pełno wszedzie bo to majówka ! na szczęscie u moich przyjaciół w Ołuznej ...cisza i spokój ...poprostu sielanka :)

Kategoria nad morzem, w Polsce