Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Luty, 2012

Dystans całkowity:27.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:2
Średnio na aktywność:13.50 km
Więcej statystyk

Wolna godzinka...ładna pogoda ....jak nie pojechać ....:)

Poniedziałek, 20 lutego 2012 · dodano: 20.02.2012 | Komentarze 10

Jako ,że rowerek stoi sobie tutaj u mamy ..udało mi się na chwilkę wyrwać . Ścieżką rowerową z pl. Żołnierza do Parku Kasprowicza i dookoła Goplanki ..Tylko tyle mogłam bo miałam tyle wolnego :) Błotko ,szczególnie w parku dokazywało , ale jeszcze nie jest strasznie głębokie ...ale to kwestia dni ..w lesie jeszcze lód na ścieżce , a gdzieniegdzie pozamarzane kałuże, które z wdziękiem pękają pod kołami ...:))) Dawno nie byłam w lesie ..i oczywiście z zachwytem robiłam zdjęcia i wcale , a wcale się nie spieszyłam ...:)))


Hasiorki ..:)


Na al. Wojska Polskiego


Goplanka :)


Goplanka z drugiej strony ...jeszcze na jeziorze sa ślady niedawnego szaleństwa łyżwiarzy ....a teraz już wiosenne klimaty !
Amfiteatr w parku KAsprowicza :)


Kaczuchy czekają na koncert w amfiteatrze ...:)


prawie wiosenny mostek tamże :)


bezlistne jeszcze Jasne Błonia ....
.
.
Kategoria Szczecin


Dla wszystkich zakochanych ......w swoim rowerze ! :)))))

Wtorek, 14 lutego 2012 · dodano: 14.02.2012 | Komentarze 18

.


Z okazji Walentynek prezent dla was ...w moim wykonaniu ....:))))  • DST 12.00km
  • Temperatura -10.0°C
  • Sprzęt Bocas
  • Aktywność Jazda na rowerze

Zrobiło sie tak pięknie , że musiałam się ruszyć ...choć na chwilę ! :)

Poniedziałek, 6 lutego 2012 · dodano: 06.02.2012 | Komentarze 17

Przed obiadem stwierdziłam ,że skoro słońce tak ładnie świeci , to pewnie nie będzie tak strasznie zimno ...choć dzisiejszy dzień należał do najzimniejszych u nas ...chyba -14 było :) Trochę się obawiałam jazdy po śniegu , ale okazało się ,że u nas jest go dużo mniej niż z drugiej strony Szczecina ! Więc ruszyłam tirową drogą do Pomellen, Neufelde, Nadrensee, Pomellen ...i do domciu skrótem przez stary wiadukt ...i tak też zaczęłam ...zamarznięte błotko i kałuże całkiem fajnie dały się pokonać :)


Droga , którą jeżdżą tiry po piach , dziś wyjątkowo pusta ! ani jednego ...pewnie piasek zamarzł - i dobrze ..bo super się jechało ...

Potem już w Pomellen spotkanie ze zmarzniętymi barankami :)
i dalej już Neufelde ....Trochę ciężko się jechało ...może smary zamarzły ...ale ja nie zamarzłam i nawet było mi całkiem ciepło ! :)
.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


  • Temperatura -5.0°C
  • Sprzęt kellys visage
  • Aktywność Jazda na rowerze

Dzisiaj nie na rower , ale z Małgosią i Bety ...na łyżwy ! Ciekawe , czy tyle samo kalorii się traci co na rowerze ? :))))

Sobota, 4 lutego 2012 · dodano: 04.02.2012 | Komentarze 10

Co tu pisać ?? ...było super i po długiej przerwie , przypomniałam sobie jak to fajnie jest na łyżwach ! A jeszcze na gładziutkim stawie przy przepięknej pogodzie !!!! :))))


.
.
Kategoria Okolica