Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Listopad, 2012

Dystans całkowity:213.00 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:6
Średnio na aktywność:35.50 km
Więcej statystyk

Zaległości towarzyskie.....Bobolin....:)

Niedziela, 25 listopada 2012 · dodano: 25.11.2012 | Komentarze 9

.
.Fajnie się jechało ! :)))))))...no i przekroczyłam magiczne 3000....przynajmniej dla mnie magiczne !!!! :)))))
.
Kategoria Okolica


popołudniowa krótka wyprawa .....:))))

Wtorek, 20 listopada 2012 · dodano: 20.11.2012 | Komentarze 9

Było dzisiaj tak pięknie ...mgła już nieduża , niebieskie niebo i słońce .....Trzeba gdzieś się ruszyć i porobić zdjątka . Pojechałam więc nad jezioro w Lehben ....Warto było ...:))))
.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


Przez Wyspę Pucką do Szczecina ....:)

Środa, 14 listopada 2012 · dodano: 14.11.2012 | Komentarze 9

Dzisiaj trochę inaczej pojechałam do mamy ....przez Dziewoklicz i wał powodziowy na Wyspie Puckiej ...Wał jest pięknie zrobiony , całkiem nowy , jednak chyba jeszcze nie skończony , więc jazda po nim dawała wiele do życzenia - ale się udało ! Potem na Trasę Zamkową i już ...:))))) Pogoda piękna , chociaż czuć ,że robi się coraz zimniej . Wracałam już po ciemku ...fajnie się jechało ...a po drodze nie widząc jeszcze kto zaś , gdzieś w okolicach Karwowa - usłyszałam piękne siarczystodonośne ku....a !!! Potem pojawił się rowerzysta , który chyba tak reagował na każdy przejeżdżający samochód , który nie zdążył zmienić świateł na mijania ..:))) A mnie to chyba wcale nie zauważył ...ten rowerzysta oczywiście !.
.
Kategoria Okolica, Szczecin


Tu i tam ....bo taki przepiękny jesienny dzień ! :))))

Niedziela, 11 listopada 2012 · dodano: 11.11.2012 | Komentarze 10

Jak tu nie jechać , jak taki dzień piękny świąteczny dzień ....Pojechałam sobie zobaczyć czy dalej jesień maluje liście na drzewach , czy już tylko dywany z nich można oglądać ...:)))) No i dalej jest pięknie ...a dzisiaj naprawdę szczególnie ! :)))) Przez Karwowo. Bobolin, plażyczke w Sonnenberg, las w Lehben i Nadrensee ....

.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


rowerowy Hubertus ......w Sławoszewie :)

Niedziela, 4 listopada 2012 · dodano: 04.11.2012 | Komentarze 11

tylko tyle km ...bo podjechałam autkiem na Zawadzkiego ....nie wiedziałam po prostu jak długo będziemy gonić tego naszego liska :))) I chyba dobrze , bo spokojnie po ognisku i smakołykach w sympatycznej gospodzie w Sławoszewie jeszcze w parę osób pojechałam zobaczyć osławioną ścieżkę na Łęgi i kółeczkiem przez Dobrą powróciliśmy do Głębokiego . Inni również już w podgrupach też sobie gdzieś pojechali :)


Uroczysko o poranku ...czyli koło 10.30 :)


juz sie zebraliśmy na Głebokim ...potem jeszcze parę osób dojechało ....nawet na chwilę Mihu samochodem ...:)


tutaj juz złapaliśmy liska ...Piotr - zwycięzca ! :)


przy ognisku ......kto miał jadł kiełbaski ...inni sławoszewską zupkę dyniową lub grzybową.....nasz pan kierownik ....:)


ale się naprosiliśmy , żeby Ania zapaliła ! ....nie udało się ! A to już się działo na ścieżce rowerowej na Łęgi :)


dobrze ,że wiemy ,że nikotyna szkodzi ...i tylko tak udajemy !!!! :)))) do zdjęcia ! :))))
.
Kategoria Okolica, Szczecin


w zaduszki .....

Sobota, 3 listopada 2012 · dodano: 03.11.2012 | Komentarze 6

W piątek już pokazało się słoneczko .....na cmentarzu też zrobiło się po czwartkowym deszczu bardzo ładnie .... chociaż te dni są smutne ono dało troszkę radości ... Dla mnie to szczególne dni jeszcze po dodatkowej rozpaczy po utracie kochanego pieska .....A tak jakoś też teraz tak się porobiło ....Dziękuję szczególnie tym , którzy osobiście podtrzymali mnie w tych dniach na duchu .....:)

A było trochę deszczu trochę słońca ....jak w tej piosence .....
.
.
Kategoria Szczecin