Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Grudzień, 2012

Dystans całkowity:292.82 km (w terenie 15.00 km; 5.12%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:10
Średnio na aktywność:29.28 km
Więcej statystyk

Rowerowe pożegnanie roku 2012 ..:)))

Niedziela, 30 grudnia 2012 · dodano: 30.12.2012 | Komentarze 14

Co tu dużo gadać ...Jaszek ogłosił ...my pojechaliśmy ! A ze to przedostatni dzień w roku ...to prawie jakbyśmy byli na Sylwestra ! Wprawdzie pogoda iście wiosenna ...ale przez to jechało się wyśmienicie ! Wprawdzie musiałam już sama dygać po ciemku do domku ...ale i tak to lubię ..więc co tu dodać ...super !
Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich znajomych rowerzystów !!! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !!! niech nie będzie pechowy mimo trzynastki !!! Niech będzie jednym z najszęśliwszych w życiu !!!!! :)))


Kategoria Niemcy, Okolica, Szczecin


mała pętelka tylko po PRLu ...:))))

Piątek, 28 grudnia 2012 · dodano: 28.12.2012 | Komentarze 11

późno ...bo jakoś taki senny dzień po świętach ...miło było goście zawitali i w drugi dzień świąt i wczoraj ...a dzisiaj słońce dawało niemiłosiernie , chociaż trochę zimniej się zrobiło ...no i jak tu się nie przejechać ....W planie miałam odwiedziny w Bobolinie , ale Wiesia gdzieś wybyła ...ale i tak warto było się przejechać przez Warnik , Będargowo, Karwowo i Smolęcin ....jedynie dzisiaj co mnie zachwyciło to świecące w słońcu druty elektryczne na słupach przed Karwowem ...no i uroczy zachód słońca ....:) Potem już do miasta do mamy autkiem ..:)))
.
Kategoria Okolica


od wstawienia bigosu ...do przyjścia gości ...:)))

Środa, 26 grudnia 2012 · dodano: 26.12.2012 | Komentarze 8

Było ładnie ..to jak nie wyskoczyć ...przez BArnisław, Warnik , Ladenthin , Nadrensee, Rosow ....tak sobie spokojnie bez pośpiechu , z ulubiona muzyczką w jednym uchu , w drugim ze śpiewem ptaków....bo prawie jak wiosna się zrobiło ...:))))
A w pewnym momencie wyszło zza chmur słońce ....po prostu bajka ...nie da się tego opowiedzieć ...a i zdjęcia nie oddadzą.....schade .... :))))kto nie widział , niech żałuje ! :)))
.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


 • DST 45.50km
 • Temperatura 8.0°C
 • Sprzęt kellys visage
 • Aktywność Jazda na rowerze

Bożonarodzeniowa wiosenna przejażdżka ....:)

Wtorek, 25 grudnia 2012 · dodano: 25.12.2012 | Komentarze 5

Jako ,że te święta nie nastrajają mnie niestety zbyt optymistycznie ...a dzisiaj wolny dzień od gościny , skoczyłam sobie po tzw endorfinki :))) Udało się ! To jest to ! Ciepło ,jak w marcu , nie pada , wiatr dość duży , ale tylko w tamtą stronę , pusto na szosie , ludzi i rowerzystów - zero !
Pojechałam ...ot tak przed siebie ...najpierw do Mescherin górą, potem dołem w kierunku na Tantow , potem prosto na Storkow , na NAdrensee, Rosow ....i kółko się zamknęło ....

Główna droga w kierunku na Gartz ....:)
do Mescherin od góry ...:)

w Mescherin ...

w drodze na Tantow ...
W drodze na Storkow i Storkow i okolica ....powrót wzdłuz autostrady do NAdrensee ....potem już zdjęć nie robiłam ....:)))) Wesołych Świąt , jeszcze raz !!!!!!!
:)))))
Kategoria Niemcy


 • DST 10.00km
 • Teren 10.00km
 • Temperatura -7.0°C
 • Sprzęt kellys visage
 • Aktywność Jazda na rowerze

Mikołaje pojechały , koniec świata odwołały ! :)))) Wesołych Świąt !!!!

Piątek, 21 grudnia 2012 · dodano: 22.12.2012 | Komentarze 8

Jak co roku przed świętami ...bardzo przyjemny przejazd , ludzie na ulicach uśmiechnięci , cieszą się , że dziwni Mikołaje na rowerach, no i jeden reniferek, życzą prawie każdemu Wesołych Świąt ! Nawet kierowcy prawie wszyscy nas pozdrawiali, trąbili z uśmiechem na ustach ....Było zimno bardzo ...ale w sumie to bardzo ciepły przejazd ! :))))


Jeszcze raz wszystkim znajomym i nieznajomym rowerzystom wysyłam karteczkę świąteczną ....tym razem wykonaną całkiem ręcznie ...:)))


.
.
Kategoria Szczecin


do Szczecina.......

Środa, 19 grudnia 2012 · dodano: 19.12.2012 | Komentarze 7wybrałam się na cmentarz do Szczecina..jako ,ze jeszcze nie ma mrozów i drogi sa czarne ...trochę zimniej , troche śnieg poprószył ....ale ogólnie bardzo fajnie się jechało....w tamtą stronę przez Mieszka , a z powrotem Europejską ..:)))Kategoria Okolica, Szczecin


 • DST 19.77km
 • Temperatura 3.0°C
 • Sprzęt kellys visage
 • Aktywność Jazda na rowerze

Ciepło i mgliście ......ale warto było ! :))))

Niedziela, 16 grudnia 2012 · dodano: 16.12.2012 | Komentarze 7

Jako ,że nastała ciepła niedziela ...śnieg zaczął topnieć , drogi zrobiły się całkiem czarne i nie śliskie ...oczywiście te co już wczoraj były czarne , bo te białe wczoraj, pokryły się mazią nie do przejechania .....jednak postanowiłam sprawdzić , czy u Niemców może lepiej odśnieżyli niż u nas :))) Zaplanowałam sobie kółeczko od Warnika przez Ladenthin do Rosow i do domku .....jednak się zmieniło ....niestety musiałam zawrócić , bo nie było tak różowo , jak myślałam ! :))))

Droga w kierunku Warnika we mgle .....ale czarniutka :)))
polne drogi takie ....A to z Warnika do Ladenthin ...kawałek należący do nas ...:))))
a to juz po niemieckiej stronie ta sama droga ...:)))ze skrótu jednak już nie mogłam skorzystac ....:(więc pojechałam dalej przez wioskę mając nadzieje ,że pojade dalej moją ulubioną wąską asfaltóweczką w kierunku na Pomellen .....jednak ...niestety ...oto dokąd dotarłam ....:)))


więc nie namyślając się długo ....bo spróbowałam ..nie dało sie po tym jechać ...zawróciłam docierając znów na czarny asfalt , gdzie jechało mi się naprawdę wyśmienicie ! :)))))
.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


 • DST 25.00km
 • Temperatura -3.0°C
 • Sprzęt Bocas
 • Aktywność Jazda na rowerze

łoj....jaka pogoda ! :)

Piątek, 7 grudnia 2012 · dodano: 07.12.2012 | Komentarze 14

Jeszcze niedawno piesek tak patrzył ,żeby z nim wyjść ...teraz to rowerki na mnie zerkają ....no to dałam się namówić ! :))) Oczywiście wybrałam bocaska , bo ma dobre oponki i jest trochę niedopompowany , to była nadzieja ,ze się gdzies tam nie wyrżnę :)))) A śnieg może niebawem zniknie , więc aparat w kieszeń i heja :)
Rzeczywiście świat dzisiaj był cudny , zdjęć narobiłam trochę , zwierzątek trochę też spotkałam , ani razu nie wpadłam w poślizg ....no oprócz tego na samym końcu , kiedy to na kostce zachciało mi się skręcić - rower poleciał , ale ja utrzymałam się cudem na nogach ! Wniosek- nie skręcać na kostce ! :))) A jeszcze w Warniku młodzieniec jakiś spytał mnie , czy nie za slizgo :))) I naprawdę nie było - jazda dzisiaj dała mi ogromną radość .....i to jest najważniejsze :)))
A pojechałam przez Pomellen , Ladenthin, Warnik , Bobolin - tutaj posiedziałam u Wiesi godzinkę miło gaworząc.....potem cos mnie siekło żeby przez pole pojechac skrótem do Karwowa (piękne widoki).....no i przez Smolęcin do domku ...:))))

Droga tirowa ładnie posypana, trochę nierówna , cztery tiry po drodze ....ale przynajmniej teraz nie kurzą !!Pomellen ...w drodze na Ladenthin ...Bobolin i przez pola na Karwowo ...:))).
.
Kategoria Niemcy, Okolica


 • DST 31.00km
 • Teren 5.00km
 • Sprzęt kellys visage
 • Aktywność Jazda na rowerze

Jeszcze bez śniegu ...ale czuć już zimę ......

Niedziela, 2 grudnia 2012 · dodano: 02.12.2012 | Komentarze 10

Ładnie, bez wiatru , przyjemny chłodek ....chyba koło zera ....
Pojechałam na krótkie odwiedzanie starych ścieżek , po drodze kilka razy zmieniając trasę ....a tak po prostu przed siebie ...:))) Najpierw błotko na drodze tirowej do Pomellen , potem trochę błotka na polu , bo zachciało mi sie odwiedzic ulubione jeziorko ....a potem przez Nadrensee , Radekow, Tantow , NEurohlitz , Pargowo i Kamieniec do domku ....:) Po drodze niespodzianie spotkałam dwóch znajomych rowerzystów ....miło pogadaliśmy i pojechaliśmy w odwrotnych kierunkach ....Na dzisiejszej wycieczce najprzyjemniej jechało mi się piękną aleją , będąca odcinkiem Oder-Neisse , czyli od TAntow do Neurohlitz ...:))))


.
.
Kategoria Niemcy, Okolica


Świetlana masa krytyczna z darami dla biednej rodziny ......:)

Sobota, 1 grudnia 2012 · dodano: 01.12.2012 | Komentarze 3

Co ja będę pisać ...pojechałam tylko na masę od blisko mieszkającej babci, więc kilometrów mało .... Za to masa bardzo sympatyczna , kto mógł przyniósł dary dla biednej rodziny na święta , pogadaliśmy , pośmialiśmy się , pohałasowaliśmy , trochę pomarzliśmy ....i zobaczyliśmy pierwszy śnieg ....:)))) .... a zdjęcia gwizdnęłam Yogiemu ....bo takie ładne zrobił .....chyba się nie obrazi ! :)))))
.
.
Kategoria Szczecin