Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

prawie zdążyłam przed deszczem ....:)))

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013 · dodano: 19.08.2013 | Komentarze 5

...ale prawie ....a własciwie to nie zdążyłam ....od Karwowa do domku już mi z kasku na nos równo kapało ! Ale ciepło i przyjemnie ..całkiem fajnie !

Pojechałam do Szczecina bo mamy ...pierwszy raz przejechałam sie nowym bulwarem nad Odrą ...fajna ta ścieżka rowerowa ...szkoda ,że nie ma takiej cały czas wzdłuż Odry ...na Kolumba tez na przykład ....ach ...
Nie chciało mi się zrobić zdjęcia , ale widziałam ,że Michuss ma fajne ... :)))

W powrotnej drodze natomiast , chciałam po raz pierwszy sprawdzić nową kładkę na Pomorzanach ...ale ,że dawno tam nie byłam , myslałam ,że ona jest prosto do Ustowa ! ...a tu dojeżdżam i widze kładkę , ale ze schodami ! ...oj ...po dźwignięciu dzisiaj mamy, nie byłam w stanie wnieść rowerka ...to zapytałam ludzi gdzie jest ta nowa kładka ...oj dużo musiałam się cofnąć i wyjechałam na 9 Maja ...pobłądziłam sobie, pojeździłam pod prąd ...i wyjechałam w okolicach Tesco ! Ale skrót miałam ...oj oj!!!! ...wyszło mi prawie 10 km więcej niż najkrótszą drogą do miasta ! :))))

A tu jeszcze mało padało to wyciągnęłam aparat na chwilę ...koło Karwowa :)))



Kategoria Okolica, Szczecin



Komentarze
akacja68
| 10:12 wtorek, 20 sierpnia 2013 | linkuj Cudne słoneczniki!
Nefre
| 22:30 poniedziałek, 19 sierpnia 2013 | linkuj Dobrze, że to ciepły deszcz
tunislawa
| 21:03 poniedziałek, 19 sierpnia 2013 | linkuj oj kręciłam , kręciłam ....ale chmura była szybsza ....no i to moje zabłądzenie na Pomorzanach ....:))))
Trendix
| 20:59 poniedziałek, 19 sierpnia 2013 | linkuj mogłaś szybciej pedałami kręcić to byś zdążyła ;)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa zwina
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]