Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 108.00km
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt Gucio
  • Aktywność Jazda na rowerze

do Trzebieży z Gromadką :)

Niedziela, 5 stycznia 2020 · dodano: 06.01.2020 | Komentarze 2

okazało się że na nowy rok duzo znajomych zakupiło nowe rumaki ...haha ...łącznie ze mną ! to pierwsza wyprawa z gromadką to chwalenie sie kto ma lepszy !!  :P......no i jak zwykle z Pawłam to dawna obiecywana Trzebież ! Mój plan to autkiem do Głębokiego jak zwykle i dalej z nimi ......no , ale złośliwy los odłączył mi prąd w akumulatorze , chyba zapomniałm o moim zaczarowanym wyłączniku ....i niestety ....już chciałam zrezygnować i jechać gdzie indziej ale postanowiłam spróbować bo może zdąże .....miałam 45 minut do zbiórki ....i dojechałąm do Taczaka , zadzwoniłam ,żeby jechali i nie czekali .....ale oni ze będą czekać !   No to wystartowaliśmy o 11tej ......rowerki mieli wszyscy piękne !  mój się bardzo fajnie sprawdził ....i już po ciemku wracaliśmy .....a dwóch chłopaków złapało po drodze w Policach gumy , to oni się zostali ....aż do europejskiej odprowdzili mnie Ela i Paweł .......już na szwarcówce ciężko już mi było i zimniej się zrobiło ...ale powolutku jakoś się doczołgałam !!  

Kategoria Okolica, SzczecinKomentarze
tanova
| 12:15 piątek, 10 stycznia 2020 | linkuj Ale fajna z Was ekipa. Brawo za wspaniałą, długą wycieczkę, choć z niespodziewanymi przygodami - oby takich jak najmniej. O i nad Piaskami byliście? Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
jotwu
| 07:47 wtorek, 7 stycznia 2020 | linkuj Fantastyczna niespodzianka, wręcz sportowy wyczyn, bo przecież niezbyt często - do tego w styczniu - pokonuje się taki dystans a to poniekąd dlatego że samochód odmówił posłuszeństwa, ale tylko poniekąd, bo i bez awarii auta dystans byłby znakomity. Brawo Tunia no i cała ekipa.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa razpr
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]