Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 12.00km
  • Temperatura 4.0°C
  • Sprzęt Gucio
  • Aktywność Jazda na rowerze

rower po serwisie

Sobota, 4 stycznia 2020 · dodano: 04.01.2020 | Komentarze 1

pojechałam wypróbować ....jeszcze sama zmieniłam siodełko na moje ulubione z innego roweru ....wszystko ok ...licznik działa ...rogi do poprawienia ...na bagażniku już są sakwy ...jest ok ! ....jednak po dzisiejszej przejażdżce podjęłam decyzje przycięcia kierownicy , bo za szekokaśna jednak !!  nie wiem po co oni takie robia ...może na jakieś zawody mtb ...ale dla zwykłego wycieczkowicza to troche przesada 75 cm !  Jutro bedzie dłuższa wycieczka to jeszcze bardziej sie przekonam :)takie kółeczko przez Rosow :)

Kategoria OkolicaKomentarze
jotwu
| 09:46 niedziela, 5 stycznia 2020 | linkuj Przycięcie kierownicy - nic z tego nie rozumiem, no ale rower musi spełniać oczekiwania właściciela, by nie sprawiał kłopotów na trasie. Dla mnie Roso to wstęp do długiej wycieczki gdzieś pod Tantow itd. Szerokiej drogi Tuniu - ciągle nie widać u nas śniegu.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa przet
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]