Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 61.00km
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Eluś
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wernisaz w zamku w Penkun :)

Sobota, 13 maja 2017 · dodano: 14.05.2017 | Komentarze 2

znajomi autkiem wzięli swoje rowerki i chcieli bym im okolice Penkun pokazała ....to przypedałowałam do zamku wcześniej i ruszyliśmy dookoła jeziora ...byli zachwyceni !.........Potem zjeżdżali się goście i przychodzili Penkunianie ...niestety za dużo ich nie było ...ale co tam ...to takie trochę wymierające miasteczko ......Ładnie nas powitali , szampan , kwiatek dla artystów ....i potem kawa i ciasto ! .....jeszcze spóźnieni rowerowi koledzy się załapali ......I znów zwiedzanie i oglądanie , bo jest co ! ile tu zakamarków ...niesamowity klimat ....jak co ...to wstęp kosztuje 2,5 ojro ......no , ale nie dzisiaj było za darmo ! ;)   Potem powrót przez Penny i spożywanie zakupów w Schuckmannshohe :P.....Powrót przez Schwennenz  :)

Kategoria NiemcyKomentarze
jotwu
| 16:28 niedziela, 14 maja 2017 | linkuj Podziwiam Tuniu Twoją aktywność. Nie tak dobrze jak Ty my także znamy okolice Penkun - też jesteśmy nimi zauroczeni - do tego nieomal bez aut na drogach.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa yznie
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]