Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Małe kółeczko bez aparatu i bez zatrzymywania ....

Czwartek, 11 września 2014 · dodano: 11.09.2014 | Komentarze 3może któś się zdziwic , ze co za problem , tylko  tyle i bez zatrzymywania ...ale ja na ogół jade z aparatem i ciągle coś ciekawego zauważe ...no i przynajmniej na moment staję to tu , to tam .....Dzisiaj jade i o!!!! nie wzięłam aparatu ...no to może spróbować pobic swój rekord predkości , bo wszyscy tak szybko jeżdża .....ale nie ...jak pomyślałam o tych górkach co mnie czekaja za chwile ...no przecież nie jestem samobójcą ! ........no to wymyśliłam , że ani razu się nie zatrzymam , chociazby nie wiem co !   I udało sie ....gramoliłam sie pod górki uparcie....i plan został wykonany !

Po drodze oczywiście załowałam , że nie mam aparatu , kiedy to tuż przed nosem przebiegły mi 2 sarenki , a potem na ślicznie świeżo zaoranym polu pasły się dumnie dwa dorodne żurawie :P
Kategoria Okolica, NiemcyKomentarze
leszczyk
| 19:31 poniedziałek, 15 września 2014 | linkuj Skoro ambicje sportowe już zaspokojone, to proszę nie zapominać aparatu :-)
Chociaż czasem najlepsze i najbardziej osobiste zdjęcia pozostają pod powiekami...
jurektc
| 15:32 piątek, 12 września 2014 | linkuj Taka Gadzikowa jazda :)
Monica
| 20:13 czwartek, 11 września 2014 | linkuj hihihi gratuluje silnej woli... ;-) jakbyś miała aparat nic by z tego nie wyszło i byś się zatrzymała na pewno ;-)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa ntrum
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]