Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Z Joanną i Arturem na kawę do Krackow :)))

Niedziela, 25 sierpnia 2013 · dodano: 25.08.2013 | Komentarze 4

Pojechalismy sobie właściwie na gruszki ..ale tak jakos wyszło ,że skończyło sie na moich malinkach , a na wycieczce pozywialiśmy się wypiekami Joanny i mrożoną kawką w Krackow :))) Jako ,że oni jeszcze nie znaja dobrze tej mojej okolicy , z ogromną przyjemnością pokazałam im najfajniejsze miejsca dobrze mi już znane, ale ciągle tak samo urocze ! :))))

A nad słonecznikami latał sobie pgromny orzeł bielik ! :))Pysznośći Joanny :)))nad jeziorem w Lehben i zwierzątka , pieknie beczące w różnej tonacji :))

w Krackow ...dużo ludzi i również naszych bikerów :))już droga powrotna przez Nadrensee i Pomellen :)))I zdjątko w moim ulubionym okienku w Pomellen :)))potem już zbieranie malinek , śliwek i jabłuszek ...i do następnego spotkania ! :))))
.
Kategoria Niemcy, OkolicaKomentarze
benasek
| 15:54 wtorek, 27 sierpnia 2013 | linkuj Piękny ten orzeł... Może kiedyś i mi się trafi taki złapać w obiektyw.
tunislawa
| 19:53 poniedziałek, 26 sierpnia 2013 | linkuj oj ..Wojtek ..co się odwlecze to nie uciecze ! Umówimy się ! :)
Trendix
| 21:53 niedziela, 25 sierpnia 2013 | linkuj No tak, a mi to nie chciałaś pokazać ;)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa ialpr
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]