Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

24 lipiec- trzeci dzień drogą św.Jakuba - środa :)))

Środa, 24 lipca 2013 · dodano: 13.08.2013 | Komentarze 4

Dobrzyca-TrzebiatówPo zimnej ale jakże gorącej nocy w wagonach w Dobrzycy wyruszamy wąskimi asfaltóweczkami w kierunku Kołobrzegu ....Za miejscowością Kukinia , skręcamy raz źle całkiem ..i wracamy ..a raz trochę źle ...to znaczy , że po bardzo zarośniętej leżnej drodze ,ale w końcu jestesmy w Lesie Kołobrzeskim i już płytami śmigamy beż problemów aż do głównej szosy na Kołobrzeg . Po drodze posilamy sie wspaniałymi czarnymi porzeczkami i dobrze ...bo teraz trochę odcinek ruchliwy nas czeka ...wiadomo , droga nad morze , pogoda cudna i sezon wakacyjny ! :)))

Wreszcie Kołobrzeg ...nie pamiętam kiedy tu byłam ostatni raz ..duzo się zmieniło ....ale nie lubie takiego zgiełku i ruchu ..ile tu ludzi ! jak oni mogą tak wypoczywac ??Zwiedzamy piękną i ogromną katdrę , deptak przy plazy ,jemy lody, siedzimy trochę na plazy ...chołpaki się kąpią troszke .....a potem już szukamy drogi wyjazdowej w kierunku Trzebiatowa .
Po minięciu kościoła w Korzystnie jedziemy kawałek przez las ...oj jak ja lubie lasy ... i dojeżdżamy do najstarszego kościoła na ziemi kołobrzeskiej w Niemierzu ....dalej znów kościół w Gosławiu , tu zwiedzamy tez wioske z ciekawym gospodarstwem i dworkiem ...:)Za Gosławiem Łukasz łapie pierwszą gume na tym wyjeżdzie ..a przy drodze duzo barszczu sosnowskiego ..nawet w przewodniku nas ostrzegaja !

Kiedy kończy się polna droga wjeżdżamy na śliczna asfaltóweczke prowadząca przez przepiekny las , aż do samego Trzebiatowa ....oj , jak żałowałam ,że mi bateria w aparacie siadła !!! ale trudno ...Tomek robił zdjęcia , to może mu ukradne :)
W samym Trzebiatowie , po dotarciu do noclegu , wyruszamy na obiadek do pizzeriia pózniej ja próbuje cos poopowiadać o drodze jakubiowej ...i idziemy spac :)))

...cdn.... :))))
.
.


Komentarze
davidbaluch
| 19:40 środa, 14 sierpnia 2013 | linkuj super, zazdroszczę
srk23
| 16:28 środa, 14 sierpnia 2013 | linkuj Ale to "klawe życie" taka podróż z przyjaciółmi i to przez tak cudne tereny.
Trendix
| 09:29 środa, 14 sierpnia 2013 | linkuj Tunia Tomkowi tak szybko ich nie ukradniesz :) Ma jeszcze zaległości od niemieckiej wycieczki :D
akacja68
| 09:09 środa, 14 sierpnia 2013 | linkuj Gospodarstwo w Gosławiu pokazuje, że na wsi można mieć dobre pomysły- bardzo lubię rodzinę gospodarzy, a w Trzebiatowie widzę, że jedliście w "Gromadzie"- fajny maja wystrój, ale ja wole pizzę spod Ratusza:) No i ciekawam, czy moją Słowiankę na Baszcie Kaszanej spotkaliście:)
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz dwa pierwsze znaki ze słowa siety
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]