Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

serdeczne życzenia świąteczno noworoczne !!!!

Środa, 27 grudnia 2023 · dodano: 27.12.2023 | Komentarze 3

dzisiaj Bielikiem ....już po świetach ...dużo wpisów nie dałam od listopada ....mam teraz strave ....i fb zajmuje czas na wklejanie zdjęc ...już mi się tutaj nie chce za bardzo ....stary laptop do tego ...może od nowego roku zacznę ....nie gniewajcie się ...SERDECZNIE POZDRAWIAM I ZDROWIA I SZCZĘŚCIA ŻYCZĘ !!!   jeśli ktoś tu jeszcze zagląda
Komentarze
jotwu
| 17:23 czwartek, 28 grudnia 2023 | linkuj Tuniu - bardzo się ucieszyłem z Twojego wpisu, bo byłem zaniepokojony Twoim długim milczeniem ale ze zrozumieniem przyjąłem Twoje wyjaśnienia . Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku w nienagannym zdrowiu. Też liczę na na Twoje urocze zdjęcia z wycieczek.
Marecki
| 09:26 czwartek, 28 grudnia 2023 | linkuj Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku. Strava jest dobra, dopóki właściciel portalu znowu czegos nie okroi..
tanova
| 21:50 środa, 27 grudnia 2023 | linkuj Tuniu, zaglądamy i liczymy na Twoje wpisy oraz przepiękne zdjęcia w kolejnym roku! Wszystkiego dobrego!
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa ocztw
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]