Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 94.00km
  • Sprzęt Eluś
  • Aktywność Jazda na rowerze

okolice GrossPinow i Schonow....

Sobota, 11 czerwca 2022 · dodano: 11.06.2022 | Komentarze 3

Może być zdjęciem przedstawiającym zbiornik wodny, przyroda, niebo, trawa i drzewoMoże być zdjęciem przedstawiającym obuwie, zbiornik wodny i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym przyroda, drzewo, droga i trawaMoże być zdjęciem przedstawiającym 4 osoby i na świeżym powietrzuMoże być zdjęciem przedstawiającym chmura, trawa, droga i przyrodaokolice GrossPinnow i Schonow ...sprawdzenie drogi od Schonow przez las i pole ...a tak to po asfalcikach i ddrkach ...oczywiście lody u Magdy w GArtz :)

tak fajnie się jeździ na nowym rowerku ..oj ..ale czuję kolanka i tyłek ...nie nie ...sam nie jedzie ! ale do tego jest bardzo wygodny :) postanowiłąm sprawdzić drogę przy torach po zjechaniu z Blumbergu do Schonow ...oj ...zawiodłam się ,ale do konca się nie poddałam ..najpierw plyty , potem kostka , a potem długo znów płytami przez pole ...no , ale przecież za każdym razem muszę coś nowego poznać , nie ? no i oczywiście lody w Gartz u Magdy :)a zdjęcia tylko z komórki , bo nie chciało mi się za bardzo robić
Komentarze
jotwu
| 19:47 wtorek, 14 czerwca 2022 | linkuj Fantastyczna wycieczka na znakomitym dystansie. Moje gratulacje za świetną sprawność. Zdjęcia też są urzekające wcale nie widać, że były wykonywane smartfonem, no ale był w rękach Mistrzyni więc nie ma co się dziwić. Lodu od niejakiej Magdy prezentują się bardzo smacznie - a jaka ich cena ?
jotka
| 11:32 wtorek, 14 czerwca 2022 | linkuj Piękne widoki :) miło Cię widzieć w dobrej formie Tuniu.
tanova
| 12:58 poniedziałek, 13 czerwca 2022 | linkuj Na takim dystansie - przez płyty i gruntowe drogi - to można się zmachać, oj można.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa pragn
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]