Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 47482.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 82.00km
  • Temperatura 28.0°C
  • Sprzęt Eluś
  • Aktywność Jazda na rowerze

Berlin Poczdam Beelitz

Poniedziałek, 26 sierpnia 2019 · dodano: 26.08.2019 | Komentarze 4

w niedzielę w 5 osób , coby bilet był tańszy ...o 6.05 ruszyliśmy pociągiem do Berlina Gesundbrunnen , potem rowerkami na Centralny do Wansee znów pociągiem  i stąd już rowerkami przez Poczdam wzdłuż Haveli i rozlewisk do Beelitz . Tu celem były ruiny sanatorium ze ścieżką i kładką i wieżą widikową ....całaą historię tego miejsca można poczytać w internecie Beeliz-Helistatten . Trochę mieliśmy problemów bo Organizatorce Iwonce zachciało sie skrótów ...ale ja to lubie ...las , piachy , błądzenie ...kiedy w koncu znajdujemy się wtym samym miejscu ! haha ! ale dotarliśmy i windą ...jeju jak ja się tego boje ...wjechaliśmy na strasznie wysoką wieżę ...miałąm cykora ..ale na tej wycieczce to ciągle miałam cykora ....windy tez na dworcach , tłumy ludzi na dworcach w Berlinie , duży ruch samochodowy , problemy na szczęscie w jedym pociągu z zapakowaniem się z rowerami ...oj ...ale warto było !!  Potem w powrotnej drodze gonitwa ,żeby zdążyć na pociąg ...nie udało się , ale dzieki temu jeszzce pojeżdzilismy po ciemku po sympatycznym Argemunde !
A tak to jechaliśmy szlakiem muru berlińskiego wzdłuż Haveli ...a potem szlakiem R1  ,który leci przez całą Europę ....i jeszcze upał , który najbardzie za kładce ponad drzewami odczuliśmy ...

Kategoria NiemcyKomentarze
Trendix
| 10:34 poniedziałek, 2 września 2019 | linkuj Byłem w tym sanatorium w ubiegłym roku choć nie rowerem :) Ale obiekt zrobił na mnie duże wrażenie :)
tunislawa
| 22:15 środa, 28 sierpnia 2019 | linkuj haha ! to zabójcze tempo to było w pociągach chyba !! tak to spokojnie ...ja się nie spieszę nigdy ! :)
jotwu
| 16:40 środa, 28 sierpnia 2019 | linkuj Tuniu stajesz się coraz bardziej "koksem" to żartobliwy zwrot Kuby a ma określać tych, którzy zachwycają maluczkich takich jak ja, ogromnymi dystansami pokonywanymi z zabójczym tempie. To żart, bo de facto Wasza wycieczka była szczególnie atrakcyjna,bo po terenach mocno odległych od Szczecina. Z dużą dozą przyjemności oglądnąłem foto reportaż z tej wycieczki. Moje uznanie.
tanova
| 13:27 wtorek, 27 sierpnia 2019 | linkuj Ale super wyprawę sobie zrobiliście! Dobrze, że jeszcze mieliście jak wrócić z Angermünde. Okolice Haveli bardzo ładne - będę musiała tam kiedyś pojechać.
Kusi mnie też, żeby któregoś razu pojechać tym porannym pociągiem do Berlina i wrócić do domu rowerem, ale to chyba już w przyszłym roku, bo teraz dni coraz krótsze.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa accza
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]