Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 25.50km
  • Sprzęt Eluś
  • Aktywność Jazda na rowerze

do Pargowa przez Moczyły

Piątek, 10 lutego 2017 · dodano: 10.02.2017 | Komentarze 3

ziiiimmnnoo , ale słońce, potem księzyc w pełni ...bo późno bo znow obowiązki .....sprawdziłam stan wody w Odrze , pogadałam z kolegą Andrzejem ...potem zaglądnęłam na Kamionkę ...za Kamiencem spotkałam stado sarenek ....a za Pargowem popatrzyłam na mój ulubiony widoczek na Międzyodrze , który to właśnie teraz też maluje ......jak skończę to sie pochwalę ....i wszystko było cudnie ...opatuliłam się solidnie to i nawet zimno było przyjemne , choć już po stronie niemieckiej musiałam jeszcze owinąc siodełko szalikiem coby było mi jeszcze cieplej :P ......Niestety potem jechałam już nie odśnieżanym kawałkiem od Neurochlitz ....a właściwie to musiałam iśc ...taki lód , że nawet z "iściem "  miałam problemy ...ale widok prawie kosmiczny ...super !  No a potem już po lewo zaszło słoneczko a po prawo wzeszedł księżyc ...pikny !! pełnia !!  trochę już było pod lodowaty wiatr , ale naprawdę uroczo ...lubie tak trochę pomarznąć !  ;)

Kategoria OkolicaKomentarze
Marta84
| 22:11 niedziela, 12 lutego 2017 | linkuj jest i zwierzyna :)
jotwu
| 07:10 sobota, 11 lutego 2017 | linkuj Zdjęcia - to wiadomo, że cudne ale skąd u Ciebie zamiłowanie do jazdy po nocach i te miłe odczucia wobec mrozów - pojęcia nie mam ale tym większy podziw "za całokształt działalności" i to mimo przeciwieństw losu.
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz trzy pierwsze znaki ze słowa umala
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]