Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49723.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 12.00km
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Bocas
  • Aktywność Jazda na rowerze

Wisełka cd ....:) środa i czwartek

Poniedziałek, 22 września 2014 · dodano: 22.09.2014 | Komentarze 1
środa - rano próba truchtania ...niestety skończona niepowodzeniem ...starszny ból w łydce ...na razie koniec z bieganiem na tym plenerze .....szkoda ! próba jazdy rowerkiem ......dojechałam do skarpy pod Kikutem i odkryłam ,że to będzie moje ukochane miejsce ....wszystko co kocham ...skarpa , las , szum morza i widoki po horyzont ! coś pieknego ! ....zaraz przypomniała mi się piosenka ...a tymczasem leżę pod gruszą , na dowolnie wybranym boku i mam to , co na świecie najświętsze- święty spooookój ! :) 
czwartek - czarnym szlakiem na moją skarpe w poszukiwaniu trawek i krzaczów do obrazka , sprawdzałam nóżkę , czy dam radę dalej pedałować i znów udało się .....chodzić i biegac , nie , bo boli , ale jechać mogłam ! na skarpie wylegiwanko i pouczyłam się niemieckiego ......na plaży jakaś sesja zdjęciowa i dwaj chłopcy eleganccy z szampanem ...potem jeden z nich prosił mnie o możliwośc zadzwonienia , bo drugi mu się zgubił ...okazało się ,że robili niespodzianke koledze na zaręczyny ...wieczorem asze chłopaki dali jazzu i blusa i czegoś tam jeszcze ...Super muzę zapodawali !!! :) ...................  Dwa  dni , a tylko tyle kilometrów ..ale niestety musze się oszczędzać , bo jeszcze noga boli ......no i trzeba jednak tez coś malować i udzielac się towarzysko ...jak to na plenerze !  :)
Kategoria nad morzemKomentarze
Trendix
| 19:10 środa, 24 września 2014 | linkuj Huuura Tunia zmądrzała, rzuciła bieganie ;) :D Mówiłem że jak człowiek miałby biegać to by miał cztery nogi :D
Komentuj

Imię: Zaloguj się · Zarejestruj się!

Wpisz cztery pierwsze znaki ze słowa enbyl
Można używać znaczników: [b][/b] i [url=][/url]