Info

avatar Ten blog rowerowy prowadzi tunislawa z miasteczka Szczecin. Mam przejechane 49852.56 kilometrów w tym 1223.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 11.90 km/h i się wcale nie chwalę.
button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy tunislawa.bikestats.pl

Archiwum bloga

Wpisy archiwalne w miesiącu

Sierpień, 2013

Dystans całkowity:453.66 km (w terenie 15.00 km; 3.31%)
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:11
Średnio na aktywność:41.24 km
Więcej statystyk
  • DST 72.00km
  • Sprzęt Bocas
  • Aktywność Jazda na rowerze

XI plener malarski w Morzyczynie nad Miedwiem :)))

Piątek, 2 sierpnia 2013 · dodano: 17.08.2013 | Komentarze 8

Ostatni zaległy wpis ...plener był od 2 sierpnia i trwał 10 dni ...mało tym razem jeździłam , bo piękna pogoda i w jeziorze musiałam sobie posiedzieć ...taka okazja ! Więc cztery razy wieczorkiem kółko przez Kobylanke , Bielkowo i Jęczydół ...lubie te trase ...raz do Koszewa ...i raz do TESCO do Stargardu ..:)))
Trzy dni były burze ...a jedna taka ,że nikt z nas nie przezył jeszcze czegoś takiego ...dwa pioruny centralnie obok naszego pawilonu , a jeden tuż przy moim aucie ...do dzisiaj jest w naprawie,,a wracało sobie wygodnie do Szczecina lawetką ! :)))Na plenerze nie tylko malowaliśmy , ale i mieliśmy piekne koncerty ...czyli dużo muzyki i nawet tańce !A w sobotę jak co roku poleciałam witać i robic zdjęcia znajomym startującym w maratonie dookoła Miedwia .....było ponad 1000 osób ! Ale tłumy !
Potem czekali na losowanie nagród i nawet kolega Jacek wygrał skuter ! Gratuluję nagrody !!!
.
.